Pořádá Nadace Partnerství prostřednictvím Partnerství, o.p.s. - Zobrazit v prohlížeči
vstupenky vinaři eshop s víny
Vážení milovníci vína a přátelé jižní Moravy!
mimo davy je kampaň našich kolegyň z jihomoravské turistické centrály a my si ji s laskavým dovolením vypůjčíme. Je to tak, všeho bude hojnost, jen vás – účastníků – bude pouhá polovina. Vidíme to i na jiných akcích, že lidé prahnou po zážitcích, ale nechce se jim do davů a nechce se jim cestovat. Pro vás, kteří přijedete, je to jedinečná výhoda a vinaři i my se velice těšíme na setkání s vámi. Jen si nezapomeňte vzít klobouky nebo slunečníky. Pro vás, kteří nepřijedete, máme malou náplast: vína některých festivalových vinařů si můžete objednat přes mobil a nechat si je poslat. Čekali jsme dlouhých 19 měsíců, ale jaro je už tady!
 
Vstupenky
 
Registrační místo
 
Čeká nás pohodový festival. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli přijet, vstupenky koupíte na e-shopu do pátečního poledne. Na místě vstupenky pořídíte v atriu TIC v Kyjově - v pátek od 17 do 20 hodin a v sobotu od 8 do 15 hodin. Ubytovaní ve festivalových hotelech budou mít startovní balíčky na recepci.
 
 
Vinařství Josef Dufek
 
Vinařství Žůrek
 
I tyhle 4 vinaře najdete ve festivalovém e-shopu, který vám umožní: průběžně tvořit svoji objednávku nebo postupně více objednávek, objednávku uhradit online kartou a zakoupená vína si poté jednoduše vyzvednout u vinaře, nebo si je nechat poslat a při doručení zaplatit už jenom cenu dopravy.
  Vinařství Uřičář
  Vinařství Kněží hora
 
 
 
  Dobré rady a upozornění  
Vyzvedněte si startovní tašky na registraci v TIC Kyjov už v pátek večer. Pokud jste skupina, vyšlete pro tašky jednoho, dva zástupce. První autobusy vyjíždí v sobotu v 9:20 z Milotic a v 9:30 z Bzence. Do Vlkošských búd se na zastávce Vlkoš přestupuje do menšího mikrobusu. Vyplněnou anketu a volbu šampiona vín můžete vhodit do boxu v každém sklepě. Sledujte piktogramy na stránce každého vinařství - řeknou vám, kde je WC, občerstvení, kulturní program, skleničky na výměnu, možnost platby kartou a který vinař je zapojený do e-shopu. Využívejte e-shop s možností doručení domů nebo si vína vyzvedněte při odjezdu cestou domů. A pijte dost bezové limonády, bude vedro!
 
  Průvodce v mobilu  
Kromě on-line e-shopu budete mít během akce v mobilu i kompletního průvodce festivalem. Nejedná se o aplikaci, nic nemusíte stahovat, průvodce funguje jako responzivní web. Obsahuje všechny informace o festivalu, profily vinařů a seznamy vín k degustaci, mapu a jízdní řády autobusů, upozornění na zajímavý doprovodný program, k vyplnění anketu a volbu šampiona vín. Anketa je slosovatelná, po festivalu se můžete stát jedním z výherců pěkných cen. Jediné, co v tištěném průvodci JE a v mobilu NENÍ, jsou dva kupony na nákup vína v hodnotě 2x100 Kč. Proto tištěného průvodce vnutíme všem! Abyste na Slovácku nezabloudili :)
#festivalotevrenychsklepu

Budeme rádi, když se podělíte o fotky z festivalu se svými přáteli na sociálních sítích.
 Festival otevřených sklepů
 Vinařská turistika

projekt s podporou Vinařského fondu

  

produktoví partneři festivalu

  

Copyright © 2009-2099, Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.
Partnerství, o.p.s., Údolní 33, Brno 602 00, e-mail: otevrene.sklepy@nap.cz; tel: 515 903 121
Nechcete dostávat tyto informace? Zde se můžete z odběru odhlásit.