Pořádá Nadace Partnerství - Zobrazit v prohlížeči

Letošní léto se nese ve znamení bouřlivého počasí – vedra, bouřky, tornádo nebo přívalové deště a záplavy. Tyto jevy jsou a podle vědců i budou stále frekventovanější a intenzivnější.

Snažíme se proto v Nadaci Partnerství ukazovat cesty, jak se na podobný charakter počasí připravit. Třeba pomocí příkladů dobré praxe v soutěži Adapterra Awards nebo pomocí upozorňování na nedostatky v nové protierozní vyhlášce.

Děkujeme, že (se) inspirujete.
Váš tým Adapterra
Vyberte nejlepší nápad #jaknaklima

Spustili jsme hlasování veřejnosti o nejsympatičtější projekt v soutěži Adapterra Awards. Zapojte se i Vy. Podpořit svým hlasem můžete až dva české projekty a nově i jeden rakouský.

Chci hlasovat >>
Nové domy potřebují stromy

Tornádo zničilo nejen domy, auta a lidské osudy, ale také hektary vinic, lesů, úrodu na polích a většinu stromů. Pomozte ozelenit jižní Moravu. Domy potřebují stromy.

To mě zajímá >>
Zajímá vás chod pasivní budovy?

Přijďte na komentovanou prohlídku vzdělávacího areálu Otevřená zahrada. Inspirujte se, jak pomocí moderních technologií uspořit provozní náklady a zároveň nezatěžovat životní prostředí. Nejbližší již 1. září.

Přijdu na prohlídku >>
Protierozní vyhláška – seriál

Od 1. července 2021 vešla v platnost nová protierozní vyhláška, ve které vidíme mnoho nedostatků. A protože kvalita půdy je pro zdravou krajinu zcela zásadní, odstartovali jsme na toto téma letní seriál na Facebooku Adapterra.

Chci sledovat >>
Strom roku 2021

Kdo si odnese jubilejní 20. titul Strom roku? Rozhodněte vy, který český strom má za sebou nejsilnější příběh. Podpoříte tím výsadbu nových stromů a péči o ně.

Podpořím stromy >>
Sledujte adaptační trendy!

Budeme rádi, pokud tyto zprávy budete sdílet mezi svými přáteli a známými na Facebooku nebo přes email. Děkujeme.
 adapterra
 adapterraproject
 adapterra

© NADACE PARTNERSTVÍ

Nechcete dostávat tyto informace? Zde se můžete z odběru odhlásit.