Pořádá Nadace Partnerství - Zobrazit v prohlížeči

Téma klimatické změny a jeho dopadů – sucha, povodní či požárů – se začíná čím dál častěji propisovat do médií, do obecného povědomí i do našich běžných životů. Zdálo by se, že jsme se ocitli v zoufalé situaci.

Každá kapka ale může pomoct, proto Vám přinášíme trochu inspirace, jak se na klimatickou změnu adaptovat a pomoct tak sobě či ostatním. Například podpořením projektů zapojených do soutěže A
dapterra Awards.
Chci hlasovat
Hlasujte, jak na klima

Znáte už svého favorita Adapterra Awards? Hlasujte o nejsympatičtější nápad, jak se adaptovat na klima, a zapojte se do slosování o hodnotné ceny.

Chci hlasovat >>
Zelené oázy 2020-2021

Revitalizace školního parku, obnova ovocného sadu nebo vytvoření bylinkové zahrádky. Získejte až 140 tisíc na svůj projekt. Společně vrátíme přírodu do měst. Žádejte o grant do 31. října 2020.

Chci ozelenit město >>
Stromy jako nárazník sucha i povodní

Malé obce i velká města, soukromé firmy, developeři nebo zemědělci. Lidé napříč republikou se stále častěji pouští do řešení, která pomáhají připravit města i venkov na změnu klimatu.

Chci vědět víc >>
New Green Deal

Prostředí, které vytváříme, zpětně ovlivňuje nás jako jednotlivce i jako společnost. Budovy jsou jeho základním stavebním kamenem. Proto jsme se v Nadaci Partnerství podepsali iniciativu New Green Deal

Připojte se také >>
 
Sledujte adaptační trendy!

Budeme rádi, pokud tyto zprávy budete sdílet mezi svými přáteli a známými na Facebooku nebo přes email. Děkujeme.
 adapterra
 adapterraproject
 adapterra

© NADACE PARTNERSTVÍ

Nechcete dostávat tyto informace? Zde se můžete z odběru odhlásit.